/ Zabudnuté heslo? Registrovať
  Pridať inzerát
  Navigácia: Hlavná strana » Zvieratá » Ostatné domáce

  Zvieratá

  Zvieratá / Ostatné domáce inzeráty

  Zvieratá / Ostatné domáce inzercia

  Inzeráty z kategórie Zvieratá, Ostatné domáce. Domáce zvieratá často vnímame ako plnohodnotné členmi rodiny, zvieratá hospodárska nám navyše prinášajú úžitok. Urobte radosť svojim deťom a alebo ponúknite na predaj nevhodný živý darček ... Chýbať prirodzene nesmie ani chovateľské potreby.

  TIP: Zaručený zárobok za vyplňovanie dotazníkov TU!

  Zárobok zaisťujúce medzinárodná spoločnosť s podporou českého jazyka, neplatíte žiadne poplatky, len získavate, za každú vyplnenú anketu cez internet až 40 Sk. Úplne bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznosť!

  Opice Marmosety na prijatie.

  Opice Marmosety na prijatie.

  dohodou / Komárno / nabídka / 27. 12. 2017

  Opice Marmosety na prijatie. Marmosety sú viac ako ľudia ako akékoľvek iné zviera. Sú najbližšie k nám na genetickej úrovni. Takže keď dostanete opičiačku, je veľmi dôležité porozumieť ich osobnosti. V zásade majú inteligenciu 4-ročného a môžu sa s vami spojiť na emocionálnej úrovni. Moje opice sú veľmi priateľské s deťmi a inými domácimi miláčikmi. sú tiež veľmi ...

  Financovanie núdzových úverov 24 hodín

  Financovanie núdzových úverov 24 hodín

  dohodou / Bratislava / nabídka / 17. 8. 2017

  Financovanie núdzových úverov 24 hodín Dobrý Den Pani/ Pán Môžete sa má hladat úver, a to bud pre oživenie vašich aktivít, bud pre realizáciu projektu, alebo si kúpit byt viac obavy, ja som najmä som sa poskytuje úvery v rozmedzí od 5, 000 € 5.000 000 € má všetkých ludí so sadzbou 2% rocne. kontaktujte ma hned dnes.

  Tibi, Tibicos, Vodný kefír s 20 str. návodom

  Tibi, Tibicos, Vodný kefír s 20 str. návodom

  5 € / Ružomberok / nabídka / 4. 4. 2017

  Predám živé kryštáliky Tibicos, ktoré z vody, cukru a z kúska sušeného ovocia vytvoria osviežujúci šumivý nápoj s liečivými účinkami. Lieči tráviace ústrojenstvo, metabolické poruchy, obezitu, hypertenziu. Rozpúšťa kamene v žlčníku a obličkách. Jeho protizápalové účinky sa používajú pri liečbe zápalu miechového koreňa, artritíde (obklady), rozpúšťa ...