/ Zabudnuté heslo? Registrovať
  Pridať inzerát
  Navigácia: Hlavná strana » Zvieratá » Hospodárske zvieratá

  Zvieratá

  Zvieratá / Hospodárske zvieratá inzeráty

  Zvieratá / Hospodárske zvieratá inzercia

  Inzeráty z kategórie Zvieratá, Hospodárske zvieratá. Domáce zvieratá často vnímame ako plnohodnotné členmi rodiny, zvieratá hospodárska nám navyše prinášajú úžitok. Urobte radosť svojim deťom a alebo ponúknite na predaj nevhodný živý darček ... Chýbať prirodzene nesmie ani chovateľské potreby.

  TIP: Zaručený zárobok za vyplňovanie dotazníkov TU!

  Zárobok zaisťujúce medzinárodná spoločnosť s podporou českého jazyka, neplatíte žiadne poplatky, len získavate, za každú vyplnenú anketu cez internet až 40 Sk. Úplne bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznosť!

  Napajacka napajacky pre zajace kraliky

  Napajacka napajacky pre zajace kraliky

  v texte / Nitra / nabídka / 10. 4. 2017

  Predam automaticke nerezove niple na vyskladanie si lacna centralna automaticka niplova napajacka na vodu pre zajace a kraliky do kralikaren, zajacinec, klietka, koterec. Niplove nerezove automaticke napajacky staci medzi sebou poprepajat hadickami a napojit na vedro. Niplova centralna nerezova napajacka sa da napojit aj na dopustanie vody z vodovodu. Osvedcili sa u chovatelov plemien hyplus, ...

  Nosnice Tetra SL

  Nosnice Tetra SL

  4 € / Veľký Krtíš / nabídka / 8. 3. 2017

  Teraz mame na predaj 5 týždnové cena 2, 50eur, v mesiacoch, april, máj budu na predaj 12 týždnove mladky vysokoznaskovych nosnic Tetra SL cena 4eur. Budu kompletne vakcinovane. Dovoz v okresoch Velký krtíš, Lučenec, Poltár, Rimavská Sobota, dovoz zdarma, PONÚKAME AJ KRMIVO 10kg 5eur.