/ Zabudnuté heslo? Registrovať
  Pridať inzerát
  Navigácia: Hlavná strana » Zvieratá » Chovateľské potreby

  Zvieratá

  Zvieratá / Chovateľské potreby inzeráty

  Zvieratá / Chovateľské potreby inzercia

  Inzeráty z kategórie Zvieratá, Chovateľské potreby, inzerát obsahuje výraz kozy. Domáce zvieratá často vnímame ako plnohodnotné členmi rodiny, zvieratá hospodárska nám navyše prinášajú úžitok. Urobte radosť svojim deťom a alebo ponúknite na predaj nevhodný živý darček ... Chýbať prirodzene nesmie ani chovateľské potreby.

  TIP: Zaručený zárobok za vyplňovanie dotazníkov TU!

  Zárobok zaisťujúce medzinárodná spoločnosť s podporou českého jazyka, neplatíte žiadne poplatky, len získavate, za každú vyplnenú anketu cez internet až 40 Sk. Úplne bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznosť!

  Napájačka za 6,5E pre svine,kone, kravy, kozy

  Napájačka za 6,5E pre svine,kone, kravy, kozy

  6 € / Nitra / nabídka / 9. 12. 2017

  Predam masivne celonerezove automaticke napajacky niple pre osipane, odstavcata, prasiatka, svinky prasata, mangolice, vietnamske svine, mangalica, svina, a mozu z toho pit aj kone, krava, ovce, koza, Kazda automaticka napajacka je masivny kus nereze. Rozmer : priemer 20mm a dlzka 70mm Cena : 6, 5 € + 2, 5 € postovne na dobierku Telefonovat mozte od 8:00 do 19:00 kazdy den aj vikendy,

  Ohrada / Ohradník pre ovce a kozy

  Ohrada / Ohradník pre ovce a kozy

  48 € / Ružomberok / nabídka / 9. 10. 2017

  Nová ohrada pre ovce na predaj. Rozmer jedného dielca je 3x2m. 3x1, 2m. 3x1, 4m. Ohrada je zváraná a žiarovo pozinkovaná.