/ Zabudnuté heslo? Registrovať
  Pridať inzerát
  Navigácia: Hlavná strana » Služby » Kurzy a školenia

  Služby

  Služby / Kurzy a školenia inzeráty

  Služby / Kurzy a školenia inzercia

  Inzeráty z kategórie Služby, Kurzy a školenia, inzerát obsahuje výraz vzdelavanie. Všetky mysliteľné služby na jednom mieste! Od stráženie detí až po ponuky / dopytu reklamy a marketingu. Cestovanie, prekladateľstvo, webdesign, vzdelávanie, ezoterika, právo a mnoho ďalšieho. Presvedčte sa sami.

  TIP: Zaručený zárobok za vyplňovanie dotazníkov TU!

  Zárobok zaisťujúce medzinárodná spoločnosť s podporou českého jazyka, neplatíte žiadne poplatky, len získavate, za každú vyplnenú anketu cez internet až 40 Sk. Úplne bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznosť!

  Verejné a firemné kurzy práve pre Vás

  Verejné a firemné kurzy práve pre Vás

  dohodou / Žilina / nabídka / 5. 12. 2017

  Hľadáte kurz, ktorý vám pomôže vytvoriť alebo optimalizovať webovú stránku? V našej Vzdelávarni ste na tom správnom mieste. PROGRAMOVANIE WEBOVÝCH STRÁNOK - Kurzy sú vhodné pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých, ktorí si chcú osvojiť ďalšie programovacie jazyky. WEBOVÁ GRAFIKA A TRENDY - Počas kurzu vás zoznámime s prostredím jedného z najpoužívanejších ...

  Angličtina a slovenčina

  Angličtina a slovenčina

  12 € / Bratislava / nabídka / 6. 8. 2017

  Naučím angličtinu deti, študentov aj dospelých, doučím slovenčinu a literatúru žiakov a študentov a učím aj slovenčinu cudzincov.