/ Zabudnuté heslo? Registrovať
  Pridať inzerát
  Navigácia: Hlavná strana » Služby » Kurzy a školenia

  Služby

  Služby / Kurzy a školenia inzeráty

  Služby / Kurzy a školenia inzercia

  Inzeráty z kategórie Služby, Kurzy a školenia. Všetky mysliteľné služby na jednom mieste! Od stráženie detí až po ponuky / dopytu reklamy a marketingu. Cestovanie, prekladateľstvo, webdesign, vzdelávanie, ezoterika, právo a mnoho ďalšieho. Presvedčte sa sami.

  TIP: Zaručený zárobok za vyplňovanie dotazníkov TU!

  Zárobok zaisťujúce medzinárodná spoločnosť s podporou českého jazyka, neplatíte žiadne poplatky, len získavate, za každú vyplnenú anketu cez internet až 40 Sk. Úplne bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznosť!

  Verejné a firemné kurzy práve pre Vás

  Verejné a firemné kurzy práve pre Vás

  dohodou / Žilina / nabídka / 5. 12. 2017

  Hľadáte kurz, ktorý vám pomôže vytvoriť alebo optimalizovať webovú stránku? V našej Vzdelávarni ste na tom správnom mieste. PROGRAMOVANIE WEBOVÝCH STRÁNOK - Kurzy sú vhodné pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých, ktorí si chcú osvojiť ďalšie programovacie jazyky. WEBOVÁ GRAFIKA A TRENDY - Počas kurzu vás zoznámime s prostredím jedného z najpoužívanejších ...

  Kurzy nemeckého jazyka - všetky úrovne

  Kurzy nemeckého jazyka - všetky úrovne

  7 € / Žilina / nabídka / 26. 9. 2017

  Agentúra Elliem otvára kurzy nemeckého jazyka. Jedná sa o nasledujúce kurzy: kurzy nemčiny pre študentov stredných škôl, pre žiakov základných škôl, príprava študentov na maturitné skúšky, kurzy nemčiny pre opatrovateľky, kurzy nemčiny v oblasti gastronómie, remeselných činností, v oblasti automobilového priemyslu a kurzy nemeckého jazyka pre firmy. Výučba prebieha na ...

  Kurzy nemeckého jazyka

  Kurzy nemeckého jazyka

  7 € / Žilina / nabídka / 25. 9. 2017

  Agentúra Elliem ponúka kurzy nemeckého jazyka pre všetky úrovne. Máme skúsenosti predovšetkým s kurzami nemčiny pre opatrovateľky, ale aj pre začiatočníkov, pokročilých, pre rôzne oblasti života - gastronómiu, remeselné činnosti, všeobecnú nemčinu atď.. Vyučujeme na individuálnej báze pri max. počte osôb 2. Overený spôsob výučbu. Využívame najmodernejšie spôsoby

  Slovak lessons

  Slovak lessons

  12 € / Bratislava / nabídka / 22. 8. 2017

  I am offering private Slovak lessons for foreigners in Bratislava, I teach children, students and adults, from beginners to advanced, I prepare you for every exam, if you are interested just contact me.

  Angličtina a slovenčina

  Angličtina a slovenčina

  12 € / Bratislava / nabídka / 6. 8. 2017

  Naučím angličtinu deti, študentov aj dospelých, doučím slovenčinu a literatúru žiakov a študentov a učím aj slovenčinu cudzincov.

  English and Slovak lessons

  English and Slovak lessons

  12 € / Bratislava / nabídka / 9. 5. 2017

  I am offering English lessons for children, students and adults and Slovak lessons for foreigners, if you are interested just contact me.

  Kondicne jazdy pre zaciatocnikov... - Bratislava a okolie

  Kondicne jazdy pre zaciatocnikov... - Bratislava a okolie

  neuvedené / Bratislava / nabídka / 7. 3. 2017

  Neodvazite sa po absolvovani autoskoly zaparkovat, jazdit... v Bratislave? Naucim Vas viac ako v autoskole. Vycvik prisposobim Vasim schopnostiam. Ponukam kondicne jazdy pre zaciatocnikov, naucim Vas jazdit uspornym sposobom s minimalnou spotrebou paliva. Netrufate si zaparkovat do uzkej medzery medzi dvomi autami, potrebujete sa naucit cuvat, rozbiehat do kopca...? Damy naucim Vas cuvat, parkovat... ...

  AutoCAD kurz

  AutoCAD kurz

  v texte / Nitra / nabídka / 1. 2. 2017

  AutoCAD kurz AutoCAD kurz s lektorom, od 8, 25 Eur za vyučovaciu hodinu a jedným študentom v reálnom čase cez internet za účasti lektora.