/ Zabudnuté heslo? Registrovať
  Pridať inzerát
  Navigácia: Hlavná strana » Služby » Ezoterika

  Služby

  Služby / Ezoterika inzeráty

  Služby / Ezoterika inzercia

  Inzeráty z kategórie Služby, Ezoterika. Všetky mysliteľné služby na jednom mieste! Od stráženie detí až po ponuky / dopytu reklamy a marketingu. Cestovanie, prekladateľstvo, webdesign, vzdelávanie, ezoterika, právo a mnoho ďalšieho. Presvedčte sa sami.

  TIP: Zaručený zárobok za vyplňovanie dotazníkov TU!

  Zárobok zaisťujúce medzinárodná spoločnosť s podporou českého jazyka, neplatíte žiadne poplatky, len získavate, za každú vyplnenú anketu cez internet až 40 Sk. Úplne bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznosť!

  Spolehlivá věštba

  Spolehlivá věštba

  2 € / Česká republika / nabídka / 24. 2. 2018

  Nevidíte cestu dál? Známá česká kartářka s dlouholetými zkušenostmi Vám na telefonu 0900700700 ukáže správnou cestu a provede Vás Vaší budoucností, stejně tak jako budoucností Vašich blízkých. Pro spojení přímo se mnou zadejte linku 11 a budete okamžitě spojeni. Vaše Marie. Provozuje Starlink Media s.r.o., cena volání 2 Eur s DPH/ min.

  Čierna mágia a duchovia.

  Čierna mágia a duchovia.

  100 € / Česká republika / nabídka / 18. 1. 2018

  Prestalo sa vám v živote dariť? Neviete ako von z bludného kruhu? Som expert na mágiu. Čiernu, bielu, sexuálnu, ochranú atď. Mágia to nie sú karty, kyvadielka alebo veštecké gule. Napíšte mi váš problém. Dokážem vám pomôcť, poradiť.

  Pomoc pri prekliatí - Výklad z kariet - Numerológia

  Pomoc pri prekliatí - Výklad z kariet - Numerológia

  dohodou / Košice / nabídka / 29. 12. 2017

  Prestalo sa Vám v živote dariť a neviete ako ďalej? Napíšte mi o svojom probléme do emailu. Spolu nájdeme spôsob, ako Váš problém vyriešiť.

  Vestenie Magia Vyklad kariet Numerologia Liecitelstvo

  Vestenie Magia Vyklad kariet Numerologia Liecitelstvo

  dohodou / Košice / nabídka / 18. 5. 2017

  Chcete zmenit svoj zivot k lepsiemu, vyriesit problemy?Vyklad kariet anjelske tarot ciganske runy kyvadlo Magia zivota-mocna ochrana pred vsetkym zlym, duchovny rozvoj, magicke ritualy Vezmite zivot do svojich ruk a budte stastny