/ Zabudnuté heslo? Registrovať
  Pridať inzerát
  Navigácia: Hlavná strana » Služby

  Služby

  Služby inzeráty

  Služby inzercia

  Inzeráty z kategórie Služby, inzerát obsahuje výraz tepovanie a čistenie exteriéru auta. Všetky mysliteľné služby na jednom mieste! Od stráženie detí až po ponuky / dopytu reklamy a marketingu. Cestovanie, prekladateľstvo, webdesign, vzdelávanie, ezoterika, právo a mnoho ďalšieho. Presvedčte sa sami.

  TIP: Zaručený zárobok za vyplňovanie dotazníkov TU!

  Zárobok zaisťujúce medzinárodná spoločnosť s podporou českého jazyka, neplatíte žiadne poplatky, len získavate, za každú vyplnenú anketu cez internet až 40 Sk. Úplne bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznosť!

  Ručná autoumyváreň UmyCentrum Ilava

  Ručná autoumyváreň UmyCentrum Ilava

  dohodou / Ilava / nabídka / 24. 8. 2016

  Aj Vaše auto potrebuje špičkovú starostlivosť. Nechajte si ho vyčistiť u nás - ponúkame ručné umývanie, tepovanie aj leštenie. Kompletné vyčistenie a oživenie laku auta u nás, zvýši nielen Vašu radosť z vozenia ale aj jeho hodnotu. Okrem čistenia robíme aj plnenie a dezinfekciu klimatizácií ozónom, renováciu svetlometov a opravy čelných skiel. Nájdete nás v Ilave pri ...

  Upratujem , precízne , kvalitne , rýchlo.

  Upratujem , precízne , kvalitne , rýchlo.

  dohodou / Bratislava / nabídka / 13. 6. 2016

  Hľadáte šikovnú upratovačku? Máte bordel po maliaroch, po stavbároch? Nemrhajte svojou energou a časom, zavolajte a dohodnite si termín. Prídeme i počas víkendov ! Upraceme všetky typy domov, bytov i veľkostí. Ponúkam vám serióznu prácu, kvalitu a dobrú cenu. Kontakt: 0903772054

  Odvoz starého nábytku, vypratávanie bytov, garáží BRATISLAVA

  Odvoz starého nábytku, vypratávanie bytov, garáží BRATISLAVA

  dohodou / Bratislava / nabídka / 21. 3. 2016

  Odveziem starý nábytok, skrine, postele, stavebný odpad po prerábke bytu, vypratávanie bytov, garáží, pivníc lacno. Celá Bratislava, obhliadka zadarmo.