/ Zabudnuté heslo? Registrovať
  Pridať inzerát
  Navigácia: Hlavná strana » Služby

  Služby

  Služby inzeráty

  Služby inzercia

  Inzeráty z kategórie Služby, inzerát obsahuje výraz tepovanie a čistenie exteriéru auta. Všetky mysliteľné služby na jednom mieste! Od stráženie detí až po ponuky / dopytu reklamy a marketingu. Cestovanie, prekladateľstvo, webdesign, vzdelávanie, ezoterika, právo a mnoho ďalšieho. Presvedčte sa sami.

  TIP: Zaručený zárobok za vyplňovanie dotazníkov TU!

  Zárobok zaisťujúce medzinárodná spoločnosť s podporou českého jazyka, neplatíte žiadne poplatky, len získavate, za každú vyplnenú anketu cez internet až 40 Sk. Úplne bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznosť!

  Upratovanie bytov a firiem , tepovanie, univerzálna gazdinka, pomoc

  Upratovanie bytov a firiem , tepovanie, univerzálna gazdinka, pomoc

  dohodou / Bratislava / nabídka / 28. 5. 2016

  Upratovanie bytov a firiem , tepovanie, univerzálna gazdinka, pomocnica do domácnosti, upratovačka do firmy, osvedčená služba pre všetkých pracovne vyťažených ľudí. Pre pohodlie a čistotu vo Vašej firme. Neplytvajte energiou na niečo, čo za Vás môže urobiť niekto iný! Naša gazdinka pravidelne poupratuje, povysáva, vyčistí kuchynskú linku,...

  Odvoz starého nábytku, vypratávanie bytov, garáží BRATISLAVA

  Odvoz starého nábytku, vypratávanie bytov, garáží BRATISLAVA

  dohodou / Bratislava / nabídka / 21. 3. 2016

  Odveziem starý nábytok, skrine, postele, stavebný odpad po prerábke bytu, vypratávanie bytov, garáží, pivníc lacno. Celá Bratislava, obhliadka zadarmo.

  Upratujem , precízne , kvalitne , rýchlo.

  Upratujem , precízne , kvalitne , rýchlo.

  dohodou / Bratislava / nabídka / 16. 6. 2015

  Hľadáte šikovnú upratovačku? Máte bordel po maliaroch, po stavbároch? Nemrhajte svojou energou a časom, zavolajte a dohodnite si termín. Prídeme i počas víkendov ! Upraceme všetky typy domov, bytov i veľkostí. Ponúkam vám serióznu prácu, kvalitu a dobrú cenu. Kontakt: 0903772054