/ Zabudnuté heslo? Registrovať
  Pridať inzerát
  Navigácia: Hlavná strana » Služby

  Služby

  Služby inzeráty

  Služby inzercia

  Inzeráty z kategórie Služby, inzerát obsahuje výraz opravy lekárskych tlakomerov. Všetky mysliteľné služby na jednom mieste! Od stráženie detí až po ponuky / dopytu reklamy a marketingu. Cestovanie, prekladateľstvo, webdesign, vzdelávanie, ezoterika, právo a mnoho ďalšieho. Presvedčte sa sami.

  TIP: Zaručený zárobok za vyplňovanie dotazníkov TU!

  Zárobok zaisťujúce medzinárodná spoločnosť s podporou českého jazyka, neplatíte žiadne poplatky, len získavate, za každú vyplnenú anketu cez internet až 40 Sk. Úplne bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznosť!

  Profesionálne vymaľovanie interiéru, opravy a údržba v domácnosti,

  Profesionálne vymaľovanie interiéru, opravy a údržba v domácnosti,

  dohodou / Bratislava / nabídka / 31. 5. 2016

  Ponúkame profesionálne vymaľovanie interiéru, drobné murárske práce, búranie, vŕtanie, opravy a údržbu v domácnosti, pokládku plávajúcej podlahy, odvoz starého nábytku, čistenie-vypratanie bytov,...

  opravy elektronických tlakoměrů

  opravy elektronických tlakoměrů

  10 € / Košice / nabídka / 23. 5. 2016

  Opravuji všetky druhy elektronických tlakomerou, profesionálně, rychle (do dvou dnů) provádím kalibrácie prístroje, opravím i snímače tlaku po pádu na zem, specielní technologií opravím i prasklou manžetu. Možno zasíelat i poštou. Tel. kontakt nutný.Navštivte mojí web.stránku

  Elektrikár BA-NONSTOP

  Elektrikár BA-NONSTOP

  dohodou / Bratislava / nabídka / 11. 5. 2016

  Kompletné elektroinštalácie bytov a rodinných domov .Zapájanie varných dosiek.Montáž led pásikov.Bodové osvetlenia .Opravy a montáž bytových a domových rozvádzačov.Elektrické prípojky domov a bytov .

  Elektrikár Bratislava a okolie -NONSTOP

  Elektrikár Bratislava a okolie -NONSTOP

  dohodou / Bratislava / nabídka / 22. 4. 2016

  Elektrikár-Opravy a montáž elektroinštalácií v panelových bytoch a rodinných domoch .Opravy zásuviek a vypínačov, montáž lustrov.Revízne správy .Kompletné elektroinštalácie bytov a rodinných domov .Zapájanie varných dosiek.Montáž led pásikov.Bodové osvetlenia .Opravy a montáž bytových a domových rozvádzačov.Elektrické prípojky domov a bytov .

  Elektrikár Bratislava

  Elektrikár Bratislava

  dohodou / Bratislava / nabídka / 11. 1. 2016

  Elektrikár-Opravy a montáž elektroinštalácií v panelových bytoch a rodinných domoch .Opravy zásuviek a vypínačov, montáž lustrov.Revízne správy .Zapájanie varných dosiek .

  Elektrikár Bratislava

  Elektrikár Bratislava

  dohodou / Bratislava / nabídka / 1. 12. 2015

  Elektrikár-Opravy a montáž elektroinštalácií v panelových bytoch a rodinných domoch .-opravy zasuviek a vypínačov, montáž lustrov.Revízne správy .Zapájanie varných dosiek .