/ Zabudnuté heslo? Registrovať
  Pridať inzerát
  Navigácia: Hlavná strana » Služby

  Služby

  Služby inzeráty

  Služby inzercia

  Inzeráty z kategórie Služby, inzerát obsahuje výraz Hladam babu zenu. Všetky mysliteľné služby na jednom mieste! Od stráženie detí až po ponuky / dopytu reklamy a marketingu. Cestovanie, prekladateľstvo, webdesign, vzdelávanie, ezoterika, právo a mnoho ďalšieho. Presvedčte sa sami.

  TIP: Zaručený zárobok za vyplňovanie dotazníkov TU!

  Zárobok zaisťujúce medzinárodná spoločnosť s podporou českého jazyka, neplatíte žiadne poplatky, len získavate, za každú vyplnenú anketu cez internet až 40 Sk. Úplne bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznosť!

  hľadám certifikovanú masérku

  hľadám certifikovanú masérku

  dohodou / Košice-okolie / poptávka / 30. 1. 2015

  Som po úraze a potrebujem pravidelnú masáž, hľadám z Košíc alebo Košice-okolie certifikovanú masérku ovládajúcu klasickú masáž, regeneračnú masáž, športovú masáž na dlhšie obdobie. Minimálne 4-6 mesiacov.

  hladam pracu

  hladam pracu

  dohodou / Košice / poptávka / 8. 12. 2014

  hladam pracu ako opatrovatelka seniorov v rakusku ovladam zaklady nemciny pracovala som v dome dochodcov nedavno som bola na zastup v rakusku som mila spolahliva moje t.c 0911790901

  Hladam zenu dievca

  Hladam zenu dievca

  neuvedeno / Malacky / nabídka / 4. 12. 2014

  Hladam zenu pani madam dievcinu babu sihlu ci baculku slobodnu vydatu. Na real kamaractvo priatelstvo vstah pokec kavu stretnutie ci tak nejako dalej podla sympatii a rozhodnutia. Nebranim sa nicomu vaznemu vztahu ani mileneckemu priatelstvu. Vek nerozhoduje ale odvaha ja mam 35 som slobodni bezdetni zamestnani .Okolie Bratislavy .Malacky..

  Hladam zenu Bratislava

  Hladam zenu Bratislava

  neuvedeno / Malacky / poptávka / 27. 10. 2014

  Hlada sa zena dievca stihla ci baculka slobodna vydata. Na real n.z.n flirt vstah priatelstvo pokec kava stretnutie ci ako dalej podla sympatii a rozhodnutia. Nebranim sa nicomu vaznemu vztahu ani mileneckemu priatelstvu. Vek nerozhoduje ale odvaha ja mam 35 som slobodni bezdetni zamestnani .Okolie Bratislavy .Malacky..

  Ponúkam doučovanie anglického a slovenského jazyka

  Ponúkam doučovanie anglického a slovenského jazyka

  4 € / Prešov / nabídka / 5. 7. 2014

  Ponúkam doučovanie anglického a slovenského jazyka, a to: - na úrovni ZŠ a SŠ - ako príprava na maturitu, reparáty, prijímacie skúšky, monitor, ... - ako vyučovanie jazyka od základov - na zlepšenie jazykových kompetencií, hlavne komunikačných - vhodné aj pre menšie deti na prvom stupni ZŠ alebo pre deti navštevujúce MŠ - s doučovaním mám bohaté skúsenosti, študujem ...