/ Zabudnuté heslo? Registrovať
  Pridať inzerát
  Navigácia: Hlavná strana » Služby

  Služby

  Služby inzeráty

  Služby inzercia

  Inzeráty z kategórie Služby, inzerát obsahuje výraz Bločky a faktúry-podvod na ľudí. Všetky mysliteľné služby na jednom mieste! Od stráženie detí až po ponuky / dopytu reklamy a marketingu. Cestovanie, prekladateľstvo, webdesign, vzdelávanie, ezoterika, právo a mnoho ďalšieho. Presvedčte sa sami.

  TIP: Zaručený zárobok za vyplňovanie dotazníkov TU!

  Zárobok zaisťujúce medzinárodná spoločnosť s podporou českého jazyka, neplatíte žiadne poplatky, len získavate, za každú vyplnenú anketu cez internet až 40 Sk. Úplne bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznosť!

  Ponukam Faktury

  Ponukam Faktury

  dohodou / / nabídka / 13. 11. 2017

  Ponukam/ nabizim volne fakturace za ucetni rok 2017 na stavebni prace, stavebni material a nakladni autodopravu.

  Upratovanie bez faktúry je lacnejšie, ale riziko. My fakt.dávame BA

  Upratovanie bez faktúry je lacnejšie, ale riziko. My fakt.dávame BA

  dohodou / Bratislava / nabídka / 23. 10. 2017

  Mať doma gazdinku už dávno nie je len rozmarom celebrít, ale tieto služby využíva už veľa úspešných žien, ktorým nie je rodina ľahostajná a pred pobehovaním po byte s prachovkou v ruke uprednostnia vychádzku v prírode so svojimi blízkymi. Našou špecialitou je úžasná služba tohto storočia „GAZDINKA - pomocnica v domácnosti!“ Všade vo svete je už bežne využívaná ...

  Financovania pre ludí vážne osobné

  Financovania pre ludí vážne osobné

  1 € / / nabídka / 29. 5. 2017

  Ponúka úver s ludmi, ktorí potrebujú financovanie vyriešit svoje financné problémy. Ponúkam pôžicky v rozmedzí od 10.000 EUR do výšky 900.000 EUR pri úrokovej sadzbe 3% rocne. Kontaktujte ma e-mailom pre bližšie informácie.

  Faktury

  Faktury

  neuvedeno / Čadca / nabídka / 8. 3. 2017

  Nabízím volné fakturace za rok 2016 a 2017 na stavební práce vč.materialu a nákladní autodopravu. Vše levně a rychle.Fa CR