/ Zabudnuté heslo? Registrovať
  Pridať inzerát
  Navigácia: Hlavná strana » Reality » Byty 3 +1 alebo kk

  Reality

  Reality / Byty 3 +1 alebo kk inzeráty

  Reality / Byty 3 +1 alebo kk inzercia

  Inzeráty z kategórie Reality, Byty 3 +1 alebo kk. Reality na tisíc a jeden spôsobov. Predaj, prenájom, spolubývanie - byty, chalupy, rodinné domy, luxusné vily. Hľadáte obchodné priestory pre svoje podnikanie? Chcete prenajať byt alebo celý dom? My vám s tým pomôžeme.

  TIP: Zaručený zárobok za vyplňovanie dotazníkov TU!

  Zárobok zaisťujúce medzinárodná spoločnosť s podporou českého jazyka, neplatíte žiadne poplatky, len získavate, za každú vyplnenú anketu cez internet až 40 Sk. Úplne bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznosť!

  Ubytovanie na priváte Nitra Slovakia Accomodation

  Ubytovanie na priváte Nitra Slovakia Accomodation

  dohodou / Nitra / nabídka / 2. 12. 2017

  V Nitre ponúkame výhodné ubytovanie na samostatných privátoch – dlhodobo, aj na 1 a viac dní. Vhodné pre študentov / študentky, inde pre pracujúcich / pracujúce, turistov, návštevníkov mesta a vystavovateľov. Cena dohodou - sme najlacnejší v Nitre.

  Ubytovanie Prenájom bytu Accomodation Nitra Slovakia

  Ubytovanie Prenájom bytu Accomodation Nitra Slovakia

  dohodou / Nitra / nabídka / 11. 7. 2017

  V Nitre ponúkame výhodné ubytovanie na samostatnom priváte – dlhodobo, aj na 1 a viac dní. Vhodné pre študentov / študentky, pracujúcich / pracujúce, turistov, návštevníkov mesta a vystavovateľov. Cena dohodou - sme najlacnejší v Nitre.

  Prenájom pekného 3 izbového bytu, Bratislava II. Podunajské Biskupi

  Prenájom pekného 3 izbového bytu, Bratislava II. Podunajské Biskupi

  570 € / Bratislava / nabídka / 8. 7. 2017

  Prenájom pekného 3 izbového bytu, Bratislava II. Podunajské Biskupice, Ipelská ulica. Byt sa nachádza na 5/ 12 poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Výmera je 74 m2, byt je s balkónom. Všetky 3 izby su nepriechodné. Pred bytovým domom je bezproblémové parkovanie. Byt je po rekonštrukcii, má vymenené plastové okná, plávajúcu podlahu, dlažbu, kuchynskú linku. ...