/ Zabudnuté heslo? Registrovať
  Pridať inzerát
  Navigácia: Hlavná strana » Práca » Servis a služby

  Práca

  Práca / Servis a služby inzeráty

  Práca / Servis a služby inzercia

  Inzeráty z kategórie Práca, Servis a služby. Nájdite uplatnenie na trhu práce. Nezáleží na tom či ste vyučený kuchár alebo manager s vysokoškolským vzdelaním. Alebo snáď naopak riešite akútny problém s nedostatkom kvalitných zamestnancov? Vložte svojou dopyt ešte dnes.

  TIP: Zaručený zárobok za vyplňovanie dotazníkov TU!

  Zárobok zaisťujúce medzinárodná spoločnosť s podporou českého jazyka, neplatíte žiadne poplatky, len získavate, za každú vyplnenú anketu cez internet až 40 Sk. Úplne bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznosť!

  poradenstvo v oblasti kvality, životného prostredia a BOZP

  poradenstvo v oblasti kvality, životného prostredia a BOZP

  dohodou / Košice / nabídka / 2. 1. 2018

  Príprava na certifikáciu v zmysle noriem EN ISO 9001, EN ISO 14001 a OHSAS 18001, vypracovanie dokumentácie šitej na mieru, pomoc pri vykonávaní interných auditov, zdokonaľovanie a zlepšovanie po certifikačnom audite.

  Kreditné peniaze sú k dispozícii do 24 hodín

  Kreditné peniaze sú k dispozícii do 24 hodín

  dohodou / Bratislava / nabídka / 30. 11. 2017

  Som jedinec k dispozícii ktorý vám pomôže bez ohľadu na vašu situáciu tým že poskytnete úver vážnej a úprimnej osobe ktorá spĺňa podmienky úveru. Stačí aby ste mali najmenej 30 rokov a máte aktivitu generujúcu príjem ktorá vám to umožní? Ak chcete splatiť úver bez dlhu potom môžete podpisovať zmluvu o pôžičke. Môj záujem je 2%. Prosím kontaktujte ma pre viac informácií.

  Hľadáme šikovných ľudí na upratovacie práce

  Hľadáme šikovných ľudí na upratovacie práce

  dohodou / Galanta / nabídka / 22. 11. 2017

  Hľadáme ľudí na čiastiace a upratovaceie práce do okr. Bratislava, okr. Galanta a okr. Nové mesto nad Váhom. pre viac informácií kontaktujte nás.

  práca Nemecko

  práca Nemecko

  v texte / Banská Bystrica / nabídka / 13. 10. 2017

  Rodina I. z Oberriedu – cca 45 km od Freiburgu Plat: 1 550- € netto/ mesačne, Pracovná zmluva Nástup: 20.10.2017 Turnus: 6 týždňov Pacient: Pani, 66 ročná, 65 kg., 163 cm., osteoporóza, astma, problém s dýchaním, pohyb pomocou rolátora Ďalšie Informácie: býva v dome s manželom, ktorý je samostatný,...

  vhs-dvd

  vhs-dvd

  5 € / Vranov nad Topľou / nabídka / 31. 8. 2017

  prehravanie z vhs na dvd svadby plesy stuzkove a rodinne oslavy dovolenky a pod. Svoje spomienky na DVD

  Finančná pomoc pre každého jednotlivca

  Finančná pomoc pre každého jednotlivca

  zadarmo / Trenčín / nabídka / 14. 7. 2017

  tiach požičiavanie peňazí zo všetkých kategórií v krátkodobom i dlhodobom horizonte, a to od 10.000 € do 9.500.000 €. Potom je potrebné, aby ma kontaktovať v prípade záujmu. E-mail:

  hľadáme ženy do skladov v Rakúsku

  hľadáme ženy do skladov v Rakúsku

  dohodou / Banská Bystrica / nabídka / 29. 6. 2017

  Rakúsko: veľkosklad s drobným tovarom Práca: manipulácia s tovarom darčekových predmetov ( vianočné, veľkonočné, darčekové predmety.) Miesto výkonu práce: Korneuburg, Pottendorf Nástup: ** 7.8. - 28.8. - pondelok ** práca pre ženy Plat:

  Práca gazdinky- pomocnice v domácnosti klientov v rámci BA na TPP.

  Práca gazdinky- pomocnice v domácnosti klientov v rámci BA na TPP.

  650 € / Bratislava / nabídka / 26. 4. 2017

  Práca gazdinky- pomocnice v domácnosti klientov v rámci BA na TPP. Pracovnou náplňou gazdinky je presne to, čo je prácou každej ženy , ktorá má svoju domácnosť. V domácnosti klienta je potrebné bežné upratovanie, pranie a žehlenie vykonať vo vopred stanovenom a znormovanom čase vykonať všetko požadované tak, aby domácnosť už pri vstupe do dverí javila znaky upratania, vône ...

  Ponúkame prácu na plný, alebo skrátený úväzok v pozícii gazdinka

  Ponúkame prácu na plný, alebo skrátený úväzok v pozícii gazdinka

  neuvedeno / Bratislava / nabídka / 24. 2. 2017

  Ponúkame prácu na plný, alebo skrátený úväzok v pozícii gazdinka, pomocnica v pekných klientských domácnostiach . Práca ako bežne doma, vysávanie utieranie prachu, niekde aj žehlenie a pranie. V prípade záujmu ma kontaktujte aj možno pre viac informácii. Plat v čistom 500- 550 Eur. Náplň práce - starostlivosť o chod domácnosti, - upratovanie, žehlenie, pranie, - obsluha ...

  jean

  jean

  neuvedeno / Žilina / nabídka / 7. 2. 2017

  Hľadáte podnikateľský úver, osobné pôžičky, úveru na bývanie, auto úver, študentské pôžičky, konsolidáciu dlhu úveru, rizikového kapitálu, atď. alebo ste bol odmietnutý úver do banky alebo finančné inštitúcie z jedného alebo viacerých dôvodov? Vy ste na správnom mieste pre váš úver riešenie! Som súkromný veriteľ, som poskytovať pôžičky spoločnostiam a jednotlivcom ...