/ Zabudnuté heslo? Registrovať
  Pridať inzerát
  Navigácia: Hlavná strana » Práca » Doprava a logistika

  Práca

  Práca / Doprava a logistika inzeráty

  Práca / Doprava a logistika inzercia

  Inzeráty z kategórie Práca, Doprava a logistika. Nájdite uplatnenie na trhu práce. Nezáleží na tom či ste vyučený kuchár alebo manager s vysokoškolským vzdelaním. Alebo snáď naopak riešite akútny problém s nedostatkom kvalitných zamestnancov? Vložte svojou dopyt ešte dnes.

  TIP: Zaručený zárobok za vyplňovanie dotazníkov TU!

  Zárobok zaisťujúce medzinárodná spoločnosť s podporou českého jazyka, neplatíte žiadne poplatky, len získavate, za každú vyplnenú anketu cez internet až 40 Sk. Úplne bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznosť!

  Řidič C+E Německo cca. 2500EUR hrubého

  Řidič C+E Německo cca. 2500EUR hrubého

  2 500 € / Zahraničie / nabídka / 18. 11. 2017

  Práce v Německu na německou smlouvu i bez znalosti německého jazyka! Personální německá společnost ZERO-MAXX GmbH se sídlem u Landshutu hledá pro své významné klienty (bavorské spedice a transportní firmy) vhodné kandidáty na pozici řidič kamionové dopravy s ŘP C+E. Požadujeme: - ŘP C+E, profesní průkaz, digitální karta - zákl. ADR velkou výhodou, u BMW linkových ...

  Operátor VZV/ EPT Holandsko-bez poplatkov-ihneď

  Operátor VZV/ EPT Holandsko-bez poplatkov-ihneď

  8 € / Banská Bystrica / nabídka / 8. 3. 2017

  Práca je vo veľkosklade , kde pracovník v sklade (skladník) je zodpovedný za prípravu tovaru na finálnu expedíciu. Práca je možná aj v tíme, kde sú rozdelené rôzne úlohy. • Príijmanie objednávok

  Holandsko - Brigáda pre študentov-sklady, výroba

  Holandsko - Brigáda pre študentov-sklady, výroba

  9 € / Banská Bystrica / nabídka / 9. 2. 2017

  Hľadáme pracovníkov na pozíciu skladníka, pickera, orderpickera. Práca je v logistickom e-shope, kde pracovník je zodpovedný za prípravu tovaru na finálnu expedíciu. Práca je možná aj v tíme, kde sú rozdelené rôzne úlohy.