/ Zabudnuté heslo? Registrovať
  Pridať inzerát
  Navigácia: Hlavná strana » Práca

  Práca

  Práca inzeráty

  Práca inzercia

  Inzeráty z kategórie Práca, inzerát obsahuje výraz Pracovník SBS. Nájdite uplatnenie na trhu práce. Nezáleží na tom či ste vyučený kuchár alebo manager s vysokoškolským vzdelaním. Alebo snáď naopak riešite akútny problém s nedostatkom kvalitných zamestnancov? Vložte svojou dopyt ešte dnes.

  TIP: Zaručený zárobok za vyplňovanie dotazníkov TU!

  Zárobok zaisťujúce medzinárodná spoločnosť s podporou českého jazyka, neplatíte žiadne poplatky, len získavate, za každú vyplnenú anketu cez internet až 40 Sk. Úplne bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznosť!

  SBS pracovník

  SBS pracovník

  v texte / Bratislava / nabídka / 17. 7. 2014

  Hľadám spoľahlivého, zodpovedného a dochvíľneho pracovníka na TPP, stráženie objektu v Rovinke. Podmienky: dobrý zdravotný stav, bezúhonnosť, prax v obore, držiteľ preukazu odbornej spôsobilosti. Nástupný plat bude spresnený po dohode.

  Pracovník do výroby-Piešťany

  Pracovník do výroby-Piešťany

  dohodou / Šaľa / nabídka / 20. 5. 2014

  Personálna agentúra MAX, príjme šikovných ľudí do výrobných hál v Piešťanoch. Ak máte skutočne seriózny záujem o ponúkanú prácu, kontaktujte nás na tel. čísle 0948 010 010, kde vám poskytneme bližšie informácie.

  Pracovník do výroby-Trnava

  Pracovník do výroby-Trnava

  dohodou / Šaľa / nabídka / 20. 5. 2014

  Personálna agentúra MAX , príjme šikovných ľudí do výrobných hál v Trnave. Ak mátze skutočne seriózny záujem o ponúkanú prácu, kontaktujte nás na te. čísle 0948 010 010, kde vám poskytneme bližšie informácie.

  klientský pracovník/supervízor pobočky

  klientský pracovník/supervízor pobočky

  950 € / Žilina / nabídka / 6. 4. 2014

  Obchodná spoločnosť doobsadzuje 2 pracovné miesta na pozíciu klientského pracovníka/ supervízor pobočky Náplň práce: obsluha zákaznikov, uzatváranie objednávok, zakaznicky servis, koordinovanie inzerátov a reklamy na internete -telefonická a mailová komunikácia s klientom -organizovanie obchodných stretnutí, zaškoľovanie. Výhody: - hlavná činnosť ( cca 700-1200 eur ...

  Pracovník callcentra

  Pracovník callcentra

  v texte / Poprad / nabídka / 28. 2. 2014

  "Náplň práce Starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu. Prezentácia portfólia produktov a služieb. Vedenie obchodných stretnutí, udržiavanie obchodných štandardov. Vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja. Aktívna telefonická a elektronická ...

  administratívny pracovník, vedúci, manažér

  administratívny pracovník, vedúci, manažér

  450 € / Poprad / nabídka / 16. 1. 2014

  Hľadáme mladých ambicióznych ľudí so zmyslom pre kariérny a osobnostný rast pre ekonomicko-obchodnú spoločnosť . Členovia nášho tímu sú mladí, dynamickí, komunikatívni, zodpovední, tímoví a kreatívni ľudia. Prax v odbore je výhodou, nie je však podmienkou, nakoľko dokážeme nového pracovníka efektívne vyškoliť. Náplň práce: - komunikácia s ľuďmi - tímové ...

  sbs pracovnik

  sbs pracovnik

  2 € / Bratislava / nabídka / 1. 1. 2014

  Prijmeme pracovníkov SBS na stráženie objektu v Bratislave a Komárne s nástupom 1. február 2014. Podmienky: prax v obore, držiteľ preukazu odbornej spôsobilosti.

  Administratívny pracovník, vedúci, manažér

  Administratívny pracovník, vedúci, manažér

  v texte / Poprad / nabídka / 2. 12. 2013

  Hľadáme mladých ambicióznych ľudí so zmyslom pre kariérny a osobnostný rast pre ekonomicko-obchodnú spoločnosť . Členovia nášho tímu sú mladí, dynamickí, komunikatívni, zodpovední, tímoví a kreatívni ľudia. Prax v odbore je výhodou, nie je však podmienkou, nakoľko dokážeme nového pracovníka efektívne vyškoliť. Náplň práce: - komunikácia s ľuďmi