/ Zabudnuté heslo? Registrovať
  Pridať inzerát
  Navigácia: Hlavná strana » Oblečenie » Hodinky

  Oblečenie

  Oblečenie / Hodinky inzeráty

  Oblečenie / Hodinky inzercia

  Inzeráty z kategórie Oblečenie, Hodinky, inzerát obsahuje výraz dámske. Oblečenie rôznych veľkostí, farieb a štýlov pre každého. Oblečenie všetkých veľkostí i značiek. Obleky a saká, športové oblečenie, bundy a kabáty, čiapky a šatky - to všetko a oveľa viac na vás čaká v tejto kategórii.

  TIP: Zaručený zárobok za vyplňovanie dotazníkov TU!

  Zárobok zaisťujúce medzinárodná spoločnosť s podporou českého jazyka, neplatíte žiadne poplatky, len získavate, za každú vyplnenú anketu cez internet až 40 Sk. Úplne bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznosť!

  Luxusné dámske náramkové hodinky

  Luxusné dámske náramkové hodinky

  7 € / Nitra / nabídka / 10. 1. 2018

  Predám elegantné dámske náramkové hodinky v luxusnom štýle so silikonovým remienkom v nádherných pastelových farbách. Efektný ciferník veľkosti 3, 8 cm je zdobený krásne sa lesknúcimi ručičkami v zlatočervenej farbe. Vďaka svojej váhe len 48g sú hodinky príjemné na nosenie. Darček ktorý príjemne poteší !

  Dámske hodinky Geneva

  Dámske hodinky Geneva

  7 € / Nitra / nabídka / 8. 1. 2018

  Predám nové dámske analógové hodinky zn. Geneva, ciferník priemeru 4 cm obsahuje tri malé imidžové ciferníky, okraje ciferníka vo farbe ružové zlato, farba ciferníka a remienka je rovnakej farbe, na výber farby: biela a béžová, dĺžka koženého remienka 23 cm.

  Elegantné dámske náramkové hodinky

  Elegantné dámske náramkové hodinky

  9 € / Nitra / nabídka / 25. 12. 2017

  Predám elegantné dámske analógové náramkové hodinky z nerezovej ocele zn. Geneva. Ciferník v bielej farbe má priemer 4 cm, čas označený rímskymi číslami, dĺžka remienka 24 cm

  Hello Kitty hodinky biele

  Hello Kitty hodinky biele

  5 € / Trnava / nabídka / 1. 12. 2017

  Predám Hello Kitty hodinky v bielej farbe s ciferníkom v tvare kocky, okrúhle a v tvare srdca s logom Hello Kitty v ciferníku. Biely remienok dĺžky cca 24 cm je možné upraviť na potrebný obvod zápästia. Cena od 5€ !

  Detské pestrofarebné hodinky

  Detské pestrofarebné hodinky

  6 € / Šaľa / nabídka / 14. 11. 2017

  Predám detské hodinky zn. Minos vo veselých pestrých farbách, zaujímavý nerezový ciferník priemeru 3, 5 cm má tiež farebné ručičky, farebný remienok má dĺžku 24 cm