/ Zabudnuté heslo? Registrovať
    Pridať inzerát
    Navigácia: Hlavná strana » Elektro » Ostatné - biela

    Elektro

    Elektro / Ostatné - biela inzeráty

    Elektro / Ostatné - biela inzercia

    Inzeráty z kategórie Elektro, Ostatné - biela. Bez modernej elektroniky si drvivá väčšina z nás svoj ​​život už ani nedokáže predstaviť. Chladnička a mikrovlnná rúra v kuchyni, práčka v kúpeľni, domáce kino v obývacej izbe ... Ponúkajte aj poptávejte v rámci tejto kategórie za najvýhodnejšie ceny!

    TIP: Zaručený zárobok za vyplňovanie dotazníkov TU!

    Zárobok zaisťujúce medzinárodná spoločnosť s podporou českého jazyka, neplatíte žiadne poplatky, len získavate, za každú vyplnenú anketu cez internet až 40 Sk. Úplne bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznosť!

    Generátor na výrobu koloidného striebra GKS906

    Generátor na výrobu koloidného striebra GKS906

    185 € / Tvrdošín / nabídka / 12. 7. 2017

    Ponúkame mikroprocesorom riadené generátory na výrobu koloidného striebra GKS906/ M so zabudovanou magnetickou miešačkou. Takouto miešačkou sú vybavené len nami dodávané zariadenia. Pomocou tohto prístroja môžete vyrábať veľmi kvalitné koloidné striebro v domácich podmienkach. Taktiež dodávame prístroj so štyrmi striebornými elektródami. Záruka 24 mesiacov.

    Financie investície alebo osobné pôžičku

    Financie investície alebo osobné pôžičku

    zadarmo / Trenčín / nabídka / 3. 7. 2017

    O podnikateľský úver, osobné pôžičky, auto úver, úver na bývanie, študentské pôžičky konsolidácie pôžičiek dlhu, nezabezpečených úverov, rizikového kapitálu, apod vyzerajúci Či už bol úver od banky alebo finančné transakcie inštitúciou zamietnutá z jedného alebo viacerých dôvodov, nám 24 hodín, aby vás upokojiť v držbe čiastku, ak sú splnené podmienky:

    Úvery a investície

    Úvery a investície

    zadarmo / Bratislava / nabídka / 10. 5. 2017

    Potrebujete úver? Tie budú odmietnutá bankou a chcete úver pre vaše potreby akékoľvek? Viac starostlivosti. Či už sú vaše finančná situácia, ponúkam hypotekárne úvery, obchodné úvery, medzinárodné úvery, osobné pôžičky, hypotéky a pôžičky konsolidáciu dlhu. Daj mi výšku úveru, ktorý chcete, a budeme pracovať na určenie podmienok. Kontaktujte ma ešte dnes a dostať ...