/ Zabudnuté heslo? Registrovať
  Pridať inzerát
  Navigácia: Hlavná strana » Dom a záhrada » Záhradný nábytok

  Dom a záhrada

  Dom a záhrada / Záhradný nábytok inzeráty

  Dom a záhrada / Záhradný nábytok inzercia

  Inzeráty z kategórie Dom a záhrada, Záhradný nábytok. Vieme čo správny domáci kutil potrebuje! Nezáleží na tom, či zháňate vonkajší gril alebo krb do obývacej izby - tu ste na správnom mieste. A ak už ani existujúce záhradná technika nestačí vašim potrebám, proste sa jej zbavte a poobzerajte sa po niečom lepšom.

  TIP: Zaručený zárobok za vyplňovanie dotazníkov TU!

  Zárobok zaisťujúce medzinárodná spoločnosť s podporou českého jazyka, neplatíte žiadne poplatky, len získavate, za každú vyplnenú anketu cez internet až 40 Sk. Úplne bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznosť!

  Faktúry a bločky.... good seriozne cela SR

  Faktúry a bločky.... good seriozne cela SR

  dohodou / Trnava / nabídka / 19. 1. 2018

  Predám Bločky a Faktury za stavebný materiál platené v hotovosti bez mena. Cena dohodov Bločky sú vhodné na dokladovanie Stavebného Sporenia a iných...Možnosť aj osobného odberu. Rýchle a seriózne jednanie. V prípade záujmu ma kontaktujte na telefónne číslo: 0944775023

  Záhradné altány - montáž zadarmo po celej SR

  Záhradné altány - montáž zadarmo po celej SR

  995 € / Česká republika / nabídka / 10. 1. 2018

  Záhradné altány, ktoré majú nepochybne osobitý charakter. Ak nemáte radi kompromisy a zastieranie, potom sú tieto altány určené priamo pre Vás. Pevná konštrukcia a svojrázna sebaistota je u našich altánov výrazne zjavná. Jedinečný štýl bude výbornou vizitkou Vašej záhrady medzi známymi a susedmi. Nikto neprejde ľahostajne okolo týchto stavieb.