/ Zabudnuté heslo? Registrovať
  Pridať inzerát
  Navigácia: Hlavná strana » Dom a záhrada

  Dom a záhrada

  Dom a záhrada inzeráty

  Dom a záhrada inzercia

  Inzeráty z kategórie Dom a záhrada, inzerát obsahuje výraz Silikonové a plastové formy - obklady - dlažby - cihelné pásky. Vieme čo správny domáci kutil potrebuje! Nezáleží na tom, či zháňate vonkajší gril alebo krb do obývacej izby - tu ste na správnom mieste. A ak už ani existujúce záhradná technika nestačí vašim potrebám, proste sa jej zbavte a poobzerajte sa po niečom lepšom.

  TIP: Zaručený zárobok za vyplňovanie dotazníkov TU!

  Zárobok zaisťujúce medzinárodná spoločnosť s podporou českého jazyka, neplatíte žiadne poplatky, len získavate, za každú vyplnenú anketu cez internet až 40 Sk. Úplne bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznosť!

  Koupelny Porcelanosa Grupo cz

  Koupelny Porcelanosa Grupo cz

  ponúknite / Bratislava / nabídka / 17. 4. 2015

  Autorizovaná koupelnová studia specializované na luxusní koupelny. Kompletní sortiment prestižní zn. PORCELANOSA Grupo. Prodáváme vše vybavení pro koupelny, dlažby, obklady, sanitární keramika, baterie, vany, vířivky, sauny, sprchové kouty, nábytek.

  Silikonové formy pro výrobu obkladů systém Metalplastform design

  Silikonové formy pro výrobu obkladů systém Metalplastform design

  dohodou / Bratislava / nabídka / 30. 7. 2014

  Nabízím silikonové formy a raznice pro výrobu obkladů a ražení dekorativních omítek imitace kamene a cihel. Případným zájemcům poradím s výrobou obkladů a ražením dekorativních omítek imitace kamene a cihel. Díky pružnosti forem a raznice je odlévání i ražení vcelku jednoduché. Rychlá návratnost na pořízení forem a raznic.