/ Zabudnuté heslo? Registrovať
  Pridať inzerát
  Navigácia: Hlavná strana » Dom a záhrada

  Dom a záhrada

  Dom a záhrada inzeráty

  Dom a záhrada inzercia

  Inzeráty z kategórie Dom a záhrada, inzerát obsahuje výraz Prírodny štiepany kameň. Vieme čo správny domáci kutil potrebuje! Nezáleží na tom, či zháňate vonkajší gril alebo krb do obývacej izby - tu ste na správnom mieste. A ak už ani existujúce záhradná technika nestačí vašim potrebám, proste sa jej zbavte a poobzerajte sa po niečom lepšom.

  TIP: Zaručený zárobok za vyplňovanie dotazníkov TU!

  Zárobok zaisťujúce medzinárodná spoločnosť s podporou českého jazyka, neplatíte žiadne poplatky, len získavate, za každú vyplnenú anketu cez internet až 40 Sk. Úplne bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznosť!

  300 -350 -400 mm Rezné kotuče na Kameň

  300 -350 -400 mm Rezné kotuče na Kameň

  neuvedeno / Žilina / nabídka / 30. 9. 2015

  Značka: Herman Priemer + cena: 300 x 3, 5 x 32 mm = 3,...

  Silikonové formy pro výrobu obkladů systém Metalplastform design

  Silikonové formy pro výrobu obkladů systém Metalplastform design

  dohodou / Bratislava / nabídka / 24. 7. 2015

  Nabízím silikonové formy a raznice pro výrobu obkladů a ražení dekorativních omítek imitace kamene a cihel. Případným zájemcům poradím s výrobou obkladů a ražením dekorativních omítek imitace kamene a cihel. Díky pružnosti forem a raznice je odlévání i ražení vcelku jednoduché. Rychlá návratnost na pořízení forem a raznic.

  Lámaný kameň- STAMP

  Lámaný kameň- STAMP

  127 € / Žilina / nabídka / 16. 6. 2015

  Zháňate lacný lámaný kameň? Možno práve STAMP je pre vás to pravé a najlepšie riešenie. Objednajte si STAMP len u mňa za 127 eur. Info telefonicky, alebo mailom. Možná spolupráca aj pre VO.

  Najlacnejší lámaný kameň na trhu Stamp

  Najlacnejší lámaný kameň na trhu Stamp

  137 € / Žilina / nabídka / 20. 4. 2015

  Ponúkam vám výrobok Stamp -polyuretán pomocou ktorého si aj ako amatér vyrobíte imitáciu lámaného kameňa na nerozoznanie od pravého napr. pri 30m2 vám ušetrí 360 až 600 eur ako pri bežnom obklade. Stamp je nezničiteľný, takže raz investujete a keď ho nebudete potrebovať môžete ho predať alebo posunúť ďalej. Cena jedného Stampu je 137 eur. Pre veľko odberateľov zaujímave ...