/ Zabudnuté heslo? Registrovať
  Pridať inzerát
  Navigácia: Hlavná strana » Deti » Ostatné

  Deti

  Deti / Ostatné inzeráty

  Deti / Ostatné inzercia

  Inzeráty z kategórie Deti, Ostatné, typu ponuka. Všetko pre našich najmenších. Kojenecké potreby, nábytok do detských izieb, športové a školské potreby. Predajte hračky z ktorých vaše dieťa už dávno vyrástlo a rovno mu za výhodnú cenu kúpte peknú knižku či autosedačku.

  TIP: Zaručený zárobok za vyplňovanie dotazníkov TU!

  Zárobok zaisťujúce medzinárodná spoločnosť s podporou českého jazyka, neplatíte žiadne poplatky, len získavate, za každú vyplnenú anketu cez internet až 40 Sk. Úplne bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznosť!

  Pokemon retiazka a kľúčenka

  Pokemon retiazka a kľúčenka

  2 € / Nitra / nabídka / 12. 2. 2018

  Predám retiazky a kľúčenky s pokemon pokeball vzormi, ručná výroba, cena od 2€, praktická a moderná ozdboba

  Digitálne LED hodinky pre teenagerov

  Digitálne LED hodinky pre teenagerov

  5 € / Levice / nabídka / 25. 12. 2017

  Predám digitálne LED hodinky športového typu pre teenagerov - chlapcov a dievčatá - v piatich farbách. Priemer ciferníka 3, 8 cm v rovnakej farbe ako silikonový remienok dĺžky 22, 5 cm. Hodinky zobrazujú čas a dátum. Pekný a praktický darček !

  Pôžička bez ťažkostí

  Pôžička bez ťažkostí

  zadarmo / Trenčín / nabídka / 3. 7. 2017

  Musíte byť zakázané bankovníctva a neuprednostňujú bankám alebo je lepšie mať projekt a potrebujú financovanie, zlou kreditnou alebo potrebujú peniaze na zaplatenie účtov, peniaze investovať na podnikanie. Takže ak ste neváhajte potrebnú pôžičku, kontaktujte nás pre viac informácií o našich podmienok. Pre viac informácií prosím kontaktujte e-mailom: