/ Zabudnuté heslo? Registrovať
  Pridať inzerát
  Navigácia: Hlavná strana » Deti » Hračky

  Deti

  Deti / Hračky inzeráty

  Deti / Hračky inzercia

  Inzeráty z kategórie Deti, Hračky, inzerát obsahuje výraz hračka. Všetko pre našich najmenších. Kojenecké potreby, nábytok do detských izieb, športové a školské potreby. Predajte hračky z ktorých vaše dieťa už dávno vyrástlo a rovno mu za výhodnú cenu kúpte peknú knižku či autosedačku.

  TIP: Zaručený zárobok za vyplňovanie dotazníkov TU!

  Zárobok zaisťujúce medzinárodná spoločnosť s podporou českého jazyka, neplatíte žiadne poplatky, len získavate, za každú vyplnenú anketu cez internet až 40 Sk. Úplne bezpečné a bez rizika! Inzerati.cz ručí za serióznosť!

  Transformers hodinky a hračka v jednom !

  Transformers hodinky a hračka v jednom !

  8 € / Nitra / nabídka / 12. 1. 2018

  Predám nový typ digitálnych hodiniek perfektná kombinácia : hodinky a hračka transformers v jednom ! Moderný, športový dizaj, digitálny displej, ľahká demontáž transformera. Priemer ciferníka cca 4, 5 cm, vzorovaný silikonový remienok má dĺžku 22 cm. Parádny darček pre deti !

  Minifoťáčik - kľúčenka, hračka

  Minifoťáčik - kľúčenka, hračka

  4 € / Nové Zámky / nabídka / 21. 12. 2017

  Predám funkčný foťáčik - kľúčenku, hračku, ktorá pri fotení vydáva zvuk a blesk - biele LED svetlo, rozmery:3, 5x4, 5x5 cm, hmotnosť 40g, s retiazkou. Milý a vtipný darček, hračka pre vaše deti, priateľa.

  Lamborghini Countach model

  Lamborghini Countach model

  5 € / Levice / nabídka / 29. 11. 2017

  Predám model športového auta Lamborghini Countach v červenej farbe v mierke 1:43, autíčko má otváracie dvierka

  Autíčko pre deti na solárny pohon

  Autíčko pre deti na solárny pohon

  3 € / Levice / nabídka / 11. 11. 2017

  Úžasné autíčko, ktoré funguje na solárny pohon v darčekovom balení ! Nepotrebuje žiadne batérie, žiadne nabíjanie ! Autíčko funguje aj na umelé osvetlenie. Stačí ho vystaviť na slnko a autíčko sa rozbehne ! Je to nielen radosť a zábava pre deti, ale dozvedia sa viac aj o solárnej energii. Rozmery: 33mm x 22mm x 14mm, farba: čierna