/ Zabudnuté heslo? Registrovať
  Pridať inzerát
  Navigácia: Hlavná strana » Zásady ochrany osobných údajov

  Kategórie

  Zásady ochrany osobných údajov

  Vyhlásenie: Společnost care4u s.r.o., ako prevádzkovateľ (číslo registrácie 35254) tejto služby sa zaväzuje uchovať osobné údaje v maximálnom bezpečí, pokladá ich za prísne dôverné a je s nimi ukladané podľa zákona o ochrane osobných údajov. Vami poskytnuté osobné údaje nie sú poskytované tretej strane s výnimkou zobrazovania dát u inzerátu - viď Uverejňovanie os. údajov.

  Zhromažďované údaje: Zhromažďujeme iba údaje, potrebné k správnemu a bezpečnému fungovaniu inzertného portálu. Vyžadujeme osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, bydlisko, mesto, emailová adresa, telefón, prípadne údaje právnických osôb, ktoré sú využité pri obchodovaní, vkladanie inzerátov, riešenie prípadných problémov či podvodov zo strany inzerentov.

  Zverejňovanie osobných údajov:Osobné údaje sú zverejnené len u konkrétneho inzerátu daného užívateľa, aby ho mohli záujemcovia kontaktovať. Po vypršaní platnosti inzerátu, pri zmazanie či pozastavenie nemožno osobné údaje dohľadať - sú neprístupné.

  Uchovávanie dát: sobné údaje sú uchovávané maximálne bezpečne a nehrozí ich odcudzeniu alebo zneužitiu. Heslá sú kvalitne šifrovaná s prímesou tzv salto a tak ani pri scudzenia hesla nemožno zistiť pôvodné heslo a vaše heslo je prakticky nezistiteľné.

  Pre podrobné a konkrétní informace si přečtěte podmínky serveru.