/ Zabudnuté heslo? Registrovať
  Pridať inzerát
  Navigácia: Hlavná strana » Často kladené dotazy - FAQ

  Kategórie

  Často kladené dotazy

  1. Ako môžem VYMAZAŤ inzerát?
  Ak pridávate inzerát prvýkrát, ako neregistrovaní, počas jedného dňa vám vytvoríme používateľské konto a prístupové údaje zašleme na email. Následne sa stačí prihlásiť do svojho účtu, kde v menu "Moje inzeráty" nájdete prehľad všetkých vašich inzerátov - ikonkou v tvare krížika s červeným podfarbením inzerát zmažete.

  2. Ako môžem upraviť inzerát?
  Editáciu akéhokoľvek textu v danom inzerátu neponúkame z dôvodu bezpečnosti a zachovania kvality tých, ktorí prejavia o inzerát záujem. Mohlo by sa totiž stať, že inzerent bude podvodník av priebehu platnosti inzerátu by ho neustále upravoval, čím by mohlo dochádzať ku klamaniu návštevníkov - potenciálnych kupcov - či priamo týmto spôsobom obchádzať niektoré pravidlá. Ak chcete inzerát editovať, je nutné teda existujúci inzerát zmazať a vytvoriť nový. Je to jediné možné bezpečné riešenie pre obe strany.

  3. Neustále mi je smazáván môj inzerát
  Mazanie inzerátov funguje v niekoľkých na sebe nezávislých procesoch. Každý inzerát je niekoľkými rôznymi algoritmy kontrolovaný, či neporušuje pravidlá, v neposlednom rade sú inzeráty tiež náhodne kontrolované administrátorov. Inzerát poväčšinou býva zmazaný z dôvodu inzercie rôznych pofidérních výrobkov a praktík, ktoré sú v rozpore s pravidlami, alebo sa jedná o duplicitné inzerát jedného a toho istého inzerenta - ak chce inzerent svoj ​​inzerát dostať "hore", nech využije funkciu nakopnutie (opäť po prihlásení - Moje inzeráty - zelená ikonka> nakopnutie)